hakkımızda

Turizm & Yatırım Dergisi, turizm yatırımcı ve profesyonelleri ile sektöre mal ve hizmet veren tedarikçilerin bir başvuru kaynağı niteliğinde olup aylık olarak yayınlanmaktadır.

Yetkin Medya Yayıncılık tarafından yayına hazırlanan dergi, turizm endüstrisindeki gelişmelere ve sorunlara odaklanarak, çözüm önerileri sunmaktadır. Turizm profesyonellerinin ilgi alanını oluşturan, yatırımlar, tedarikçi-işletmeci ilişkileri vb. gibi konular ele alınarak, sektörle ilgili araştırma, inceleme ve son eğilimlere yer vermektedir.

Derginin her sayısında, yatırımlar, işletmeler ve tedarikçiler ile ilgili röportajlar, dosya araştırma konuları yer almaktadır. Türkiye'den ve dünyadan haberlerin yanı sıra turizm destinasyonlarımızda ki gelişmelere odaklanarak en son istatistiki bilgilere yer vermektedir. Ayrıca dergiyle birlikte sektör ve otel ekleri de yayınlanmaktadır.

Derginin hedef kitlesini; turizm yatırımcıları, otel işletmecileri ve yöneticileri, tur operatörleri, acenteler, danışmanlar, mimarlar, tedarikçiler ile turizm ile ilgili kamu kurum ve kuruluşları oluşturmaktadır.

Turizm & Yatırım Dergisi, bu özellikleriyle turizm sektörü ile turizm sektörüne mal ve hizmet veren endüstri kuruluşlarını buluşturmaktadır.

Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.