Erka Grup, yeni ürünü Bizigo.com ile hızlı büyüme gerçekleştiriyor

Yüzlerce firmanın çözüm ortağı olarak hizmet veren Erka Grubu, yeni ürünü “Bizigo.com” ile kurumsal seyahatleri farklı bir boyuta taşımaya hazırlanıyor.

2017 yılından bu yana her gün büyüyen, genç ve araştırmacı ekibi ile yüzlerce kurumsal firmanın seyahat ve etkinlik yönetimini gerçekleştiren Erka, sektördeki başarısına bir yenisini daha ekledi. Erka Grubu, yazılımını kendi bünyelerindeki Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdikleri “Bizigo.com” ürünü ile kurumsal seyahatleri farklı bir boyuta taşımayı hedefliyor.

Bizigo.com, zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, gelişen teknolojiyi de en verimli şekilde kullanıyor

Erka, faaliyet verdiği iş ortaklarına, rezervasyon yönetimini kolay ve hızlıca yapabilme imkanı sunan Bizigo.com ile fark yaratıyor. Erka tecrübesi ile kurulan Ar-Ge Merkezi’nde inovatif yaklaşım ve son teknoloji alt yapı ile geliştirilen Bizigo.Com kurumsal seyahat planlamasında, firmaların bir numaralı tercihi olmayı hedefliyor. Erka, “Bizigo.com” ile uçak bileti, konaklama ve toplantı organizasyonlarını tek bir portal üzerinden hizmete sunuyor. Şirketlerin iş seyahatlerini, kullanıcılarının taleplerine en uygun şekilde tasarlanmış, esnek işleyiş yapısına sahip gerçek zamanlı bir on-line rezervasyon portalı olan Bizigo.com, kullanım kolaylığı ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, aynı zamanda gelişen teknolojiyi de en verimli şekilde kullanıyor. Seçkin firmalar tarafından tercih edilen Bizigo.com, kurumların gereksinimlerini ön planda tutarak, kurumsal gezginlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Bizigo.com ile yürütülen faaliyetler arasında; uçak bileti, otel rezervasyonları, vize bilgileri, araç kiralama, transfer, toplantı planlama raporlama ve masraf yönetim sistemi yer alıyor.

 

Serhat Kahraman “ Bizigo.com şeffaf, fiyat ne ise o”

Erka Grubu’nun Ceo’su Serhat Kahraman ev sahipliğinde Bizigo.com’ u tanıtmak amacıyla bir etkinlik düzenlendi. Bizigo.cum ’u uzun bir çalışmanın sonrası hayata geçirdiklerini belirten Kahraman “Bizigo.com’un ilk yılı dolmadan 10’dan fazla firma kullanıyor. Her müşterinin kendi şirketine göre farklı bir talebi oluyor, biz de bunu müşterimize özel tasarım ve uygulamalar ile gerçekleştiriyoruz. Bizigo.com şeffaf, fiyat ne ise o. Yurtiçinde en iyi fiyat garantisini veriyoruz ve buna Kıbrıs da dahil. Hızlı büyüme gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

 

 

 

Serhat Kahraman 

 

“Bu yılı 100 milyon TL ciro ile tamamlayacağız”

On ülkede ofis açacaklarına dikkat çeken Kahraman” AR-GE merkezimiz var. 2020 yılında şirket birleşmeleri ve satın almalar olacak. İmza aşamasında olduğumuz projeler de var. Erka Turizm olarak bu yılı 100 milyon TL ciro ile tamamlayacağız. Bizigo.com’ da ise 500 milyon TL yıllık ciroya ulaşmayı hedefliyoruz. Turizmde farklı alanlara da yatırım yaparak Erka Turizm olarak 3 yıllık hedefimizde yıllık 1.5 milyar TL ciro hedefliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

Erka Grup, yeni ürünü Bizigo.com ile hızlı büyüme gerçekleştiriyor" /> Erka Grup, yeni ürünü Bizigo.com ile hızlı büyüme gerçekleştiriyor" />